NAYAX

Müşterilerinize istedikleri şekilde ödeme esnekliği sağlayın. VPOS, gözetimsiz makineler için manyetik, çipli ve temassız işlemler için hepsi-bir-arada çözüm sunar. Dünya çapında sertifikalı bir çözüm olan VPOS, en son teknolojiyi kullanır; böylece otomat operatörleri, kolay kurulum, clearance (banka takas hizmetleri), takip ve yönetim gibi ek avantajlarla her türlü ödeme şeklini kabul edebilir hale gelirler.

ÖZELLİKLER


Kapsamlı Nakitsiz Ödemenin Bir Bölümü
VPOS, kapsamlı nakitsiz ödeme çözümünün bir koludur. Sistem güvenilir ve sürdürülebilir bir otomat operasyonu sağlamak için telemetri, nakitsiz ödeme, takip, yönetim ve işletme analitiği teklifleriyle sorunsuz bir şekilde entegre olur.

Tüketicilerinizle İletişim Kurun
Kullanıcılarla iletişim kurmak, uzun zamandır gözetimsiz nakitsiz otomat operatörleri için sorun olmuştur. VPOS, tüketicinizle yerel dilde sesli etkileşim sağlar. Ayrıca, tüketici etkileşimini daha da kolaylaştırmak için VPOS ekranında tercih edilen iki dil birden görüntülenebilir.

Tak ve Çalıştır
VPOS’un kurulumu ve kullanımı oldukça basittir ve tüm otomat standartlarıyla uyumludur. Nayax, cihazlarınızın en son teknolojiden yararlanmasını ve ödeme standartları ve şartlarının güncel kalmasını sağlamak için tüm yazılım güncellemelerini uzaktan sağlamaya devam eder.